ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין תאונות דרכים

  משרדנו הוא מהמשרדים המובילים בדרום בייצוג נפגעי תאונות דרכים ומשפחות ההרוגים, משרדנו נתמך בסגל רפואי המסייע לנפגעים ולמשרד להגיע לפיצויים גבוהים ובזמן קצר.

  משרד עו"ד תומר יוסף מטפל בתאונות דרכים קטלניות, תאונות דרכים המהוות תאונות עבודה, נפגעי הולכי רגל ועוד.

  שמנו לעצמנו כמטרה- ללוות את הנפגע למן פגיעתו ודרך הטיפול הרפואי שהוא מקבל ועד לסוף ההליך מתוך הבנה כי בדרך זו יובטח לנפגע הפיצוי המקסימלי המגיע לו בהתאם לפגיעתו.

  שאלות על תאונות דרכים

  1. מהי תאונת דרכים?

  החוק קובע כי תאונות דרכים הינו כל תאונה שנגרמת מהשימוש ברכב מנועי, ומלבד התאונות בין רכב לרכב, החוק מגדיר כתאונות דרכים גם סיצואציות שונות שלאו דווקא מזכירות תאונה שגרתית, כך לדוגמה גם מי שנפגע בשעה שיצא או נכנס לרכבו יוכר כנפגע תאונת דרכים וגם אלו שנפגעו תוך כדי פעולות תיקון באמצע הדרך אשר היו הכרחיות להמשך הנסיעה, וכמובן שגם מי שנפגע כהולך רגל ייחשב כנפגע תאונות דרכים. ההמלצה היא להיוועץ עם עורך דיין מיד לאחר הפגיעה משרדנו מזמין את כל מי שנפגע ומבקש לברר האם הוא זכאי לפיצוי לפי חוק זה להגיע לפגישת יעוץ ללא עלות.

  2. מה הוא שכר הטרחה שאשלם לעורך הדין?

  מדינת ישראל חוקקה את חוק הפיצויים לנפגעי תאונות הדרכים אשר מגדיר ומתווה את ההליך הקבוע לקבלת הפיצוי החוק גם קובע כי שכר הטרחה המגיע לעורך הדין המייצג הוא באחוזים קבועים מתוך גובה הפיצוי והוא נע בין 8% לפיצוי שמתקבל ללא הגשת כתב תביעה 11% מהפיצוי שהתקבל בפשרה ו-13% אם הפיצוי ניתן בפסק דין, מרבית התיקים נגמרים באפשרות השנייה כלומר בפשרה לאחר הגשת כתב התביעה.

  3. נפגעתי בתאונת דרכים מהן הפעולות המידיות שעליי לעשות?

  ראשית, וככול שהדבר מתאפשר, מומלץ לאסוף את פרטי הרכבים המעורבים ואת המסמכים הרלוונטיים כגון רישיון נהיגה, ביטוח חובה ופרטי התקשרות.

  כמו כן, ההמלצה היא להגיע מיד ובסמוך לתאונת הדרכים לקבלת טיפול ראשוני כאשר יש לשים לב כי אתם מעדכנים את הגוף המטפל כי הנכם נפגעים מתאונת דרכים ואף אם מדובר בתאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה.

  בשלב הבא, ההמלצה היא להיוועץ עם עורך דין המתמחה בתאונות דרכים שכן הוא יוכל ללוות את הנפגע לכל אורך הליך הטיפול תוך שהוא יוודא כי לא יבוצעו טעיות אשר יכולות לפגוע בפיצוי שיתקבל בסוף ההליך.

  4. כיצד מחושב הפיצוי לנפגעי תאונות דרכים?

  הפיצוי הוא למעשה נגזרת של מספר רב של נתונים כמו חומרת הפציעה, ההשפעה שלה על התפקוד היומי ועל העיסוק של הנפגע.

  למעשה, לאחר שמוגשת תביעה לפיצוי ממנה בית המשפט מומחה רפואי אשר יקבע מהן הליקויים ומהוא אחוז הנכות שנותר לנפגע.

  משרדנו מסתייע בצוות רפואי צמוד, ואנו מוודאים כי ללקוחותינו יקבעו אחוזי הנכות המקסימליים המגיעים להם ועל ידי כך להשביח ולהגדיל את הפיצוי מחברת הביטוח.

  במקרה של מוות, יפוצו בני משפחתו של המנוח.

  5. מהיכן אני אמור לקבל את הפיצוי?

  הפיצוי ישולם על ידי חברת הביטוח של הרכב בו שהה הנפגע בעת התאונה.

  כלומר, הנהג וכל אחד מנוסעי הרכב שנפגע צריך להגיש את תביעתו כנגד חברת הביטוח של הרכב בו הוא שהה.

  חשוב להבין שלפי החוק אין זה משנה מי אשם בתאונה.

  כולם זכאים לפיצוי גם בין אם התאונה אירעה באשמת הנפגע ובין אם לא כשכול אחד תובע את הביטוח שלו.

  6. מה קורה במידה ואין לי ביטוח חובה?

  לא פעם לאחר הפגיעה מתברר כי לא היה לרכב ביטוח חובה ולמעשה, אין מי שיפצה את הנפגעים.

  במקרה כזה, יש להבחין בין מי שידע שאין לרכב ביטוח חובה לבין מי שעלה בתום לב לרכב מבלי לדעת שאין ביטוח כזה.

  לאלו שנפגעו ולא ידעו שאין לרכב בו שהו ביטוח חובה, הקימה המדינה גוף שאמור לפצותם הנקרא קרנית ופיצוי של אותם הנפגעים לא ייפגע, בעוד שאלו שנפגעו בשעה שידעו שאין ביטוח לרכב יותרו ללא פיצוי כלל.

  שאלת הידיעה הנה שאלה סבוכה ומורכבת לכן עם היוודע על היעדר ביטוח כזה ההמלצה היא להיוועץ מידית עם עורכי דין המתמחה בתחום,

  משרדנו מאפשר לקבל פגישת יעוץ ראשונית ללא עלות.

  עורך דין תאונות דרכים תומר יוסף

  עורך דין לענייני תאונות דרכים

  המין האנושי מפתח במרץ פתרונות טכנולוגיים שיפחיתו באופן דרמטי, כך לפחות אנחנו מקווים, את תאונות הדרכים. בפרט אנחנו מצפים למכוניות האוטונומיות שינהגו את עצמן – בזהירות, תוך שמירה קפדנית על כל חוקי התעבורה ובלי הסחות דעת או טעויות קשות. עד שזה יקרה, נמשיך למרבה הצער לסבול מתאונות בכבישים. כשמתרחשת תאונה שגורמת לנזק, ניתן לתבוע את חברת הביטוח הרלוונטית או לחילופין גוף שנקרא קרנית (הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים). רצוי לעשות זאת בעזרת עורך דין תאונות דרכים, כלומר עו"ד שזהו תחום המומחיות שלו, ובפרט משרד עורכי הדין תומר יוסף שכבר רשם הצלחות רבות בתביעות אלה.

  מה חשוב לדעת לפני שפונים אל עורך דין תאונות דרכים?

  * אחריות – לשאלה מי אחראי לתאונת הדרכים אין משמעות מבחינת האפשרות לתבוע פיצויים בגין נזק כזה או אחר. כלומר, גם הולך רגל שהתפרץ לכביש ונפגע זכאי לפיצוי.

  * פיצוי בגין כל סוגי הנזקים – תאונת דרכים עלולה לגרום לסוגים שונים של נזקים: נזק פיזי, נזק נפשי ונזק כלכלי (הוצאות בגין טיפולים רפואיים, הפסדי שכר בעבר ובעתיד, תשלום לצד ג' עבור עזרה בביצוע פעולות שונות ועוד). ניתן לתבוע פיצוי עבור כל אחד מסוגי הנזקים הנ"ל.

  * כל סוגי התאונות – ההגדרה של תאונת דרכים רחבה במיוחד, והיא תקפה גם לגבי נהגים בכל סוגי כלי הרכב, גם לגבי הולכי רגל וגם לגבי נוסעים באוטובוס. לדוגמה, אם אדם נפל ונחבל כתוצאה מבלימת פתע של נהג האוטובוס, הוא רשאי לתבוע פיצוי, רצוי בעזרת עו"ד מומחה לתאונות דרכים.

  עו"ד תאונות דרכים תומר יוסף

  עורך דין תאונות דרכים מנוסה מנסח כתב תביעה מדויק ומפורט שכולל את כל סעיפי הנזק, הן אלה שכבר באו לידי ביטוי והן אלה העתידיים – למשל הפסדי שכר עתידיים בגין אובדן כושר עבודה, חלקי או מלא, אחרי התאונה. מרכיב נוסף הוא איסוף קפדני של כל המידע הרפואי שיבהיר לבית המשפט את היקף הפגיעה והנזקים, לרבות חוות דעת של מומחים מתאימים. עוה"ד תומר יוסף מטפל בתיקים מסוג זה כבר שנים רבות, תוך מתן תשומת לב מלאה לכל פרט ועם ליווי אישי לכל אדם שבוחר להיעזר בשירות המקצועי שלו.

  עורך דין תאונות דרכים מומלץ ומקצועי

  עורך דין תאונות דרכים מומלץ

  כל תאונת דרכים, גם כשהיא מוגדרת "קלה", היא חוויה קשה. מעבר להבנה שבכל רגע החיים שלנו עלולים להתהפך – הבנה שבדרך כלל אנחנו מדחיקים אותה – תאונות הדרכים גורמות לנזקים של ממש. סוג אחד של נזקים הוא פיזי, כשבחלק מהמקרים נדרש שיקום ממושך ויש גם מצבים שבהם הפגיעה בלתי הפיכה. סוג שני של נזקים הוא נפשי, וגם לכך יש השפעה לא מבוטל על שגרת החיים ואיכות החיים. בנוסף ישנם נזקים כספיים – הפסדי שכר, הוצאות עבור טיפולים רפואיים ועוד. עורך דין תאונות דרכים מומלץ מסייע ללקוחותיו לקבל את מלוא הפיצוי המגיע להם, עבור כל סוגי הנזקים הנ"ל. עו"ד תומר יוסף צבר ניסיון רב בתחום מימוש הזכויות של נפגעי רכוש, גוף וביטוח – ומעמיק לרשות כל מי שהיה מעורב בתאונת דרכים את הניסיון יקר הערך.

  האיכויות העיקריות של עורך דין תאונות דרכים מומלץ

  * ניסיון – ניסיון הוא מפתח קריטי בהצלחת הגשת תביעות בעקבות תאונת דרכים, משום שהוא מבטיח התנהלות נכונה מול הגורמים הנכונים, וחשוב מכך, איסוף כל המידע הרפואי הנחוץ לרבות חוות דעת של מומחים.

  * נחישות – חברות הביטוח לא תמיד ממהרות למלא את המחויבות שלהן, ולכן עורך דין מומלץ נדרש לגלות גם נחישות.

  * זמינות גבוהה – על-מנת שהאדם שנפגע בתאונת הדרכים, וזקוק להושטת עזרה, ידע שהוא לא לבד ויוכל לשקם את חייו, לפחות בהיבט הכלכלי, בזמן קצר ככל האפשר.

  * יושרה – עו"ד אמין לא מבטיח הבטחות שאי אפשר לקיים, ובאופן כללי מקפיד על שקיפות ועל מענה מלא ומפורט לכל שאלה.

  עורך דין מומחה לתאונות דרכים – מצוינות מקצועית ואישית

  כשמחפשים עורך דין תאונות דרכים מומלץ לבחון גם את היקף הניסיון, גם את הבקיאות המקצועית וגם את האישיות. עו"ד תומר יוסף הוא כאמור מומחה בתחום זה, והיכולות שלו כבר סייעו לאנשים רבים שנפגעו בתאונת דרכים למצות את זכויותיהם ולהתנהל באופן מיטבי מול הגופים השונים. השירות של משרד הבוטיק שפתח עו"ד יוסף בבאר שבע רלוונטי לכל סוגי התאונות – הולכי רגל שנפגעו, נהגים וגם נוסעים בתחבורה ציבורית שנחבלו תוך כדי נסיעה.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן