ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  רישום פטנטים

  משרד עו"ד תומר יוסף הינו משרד עורכי פטנטים העוסק בתכנון, פיתוח, הגנה ואכיפת זכויותיהם של הקניין הרוחני בישראל וברחבי העולם.

  טיפול בקניין רוחני מצריך פתרונות מגוונים ויצירתיים אשר יתאימו לכל מקרה ומקרה. משום שקניין רוחני אינו מהווה מוצר מדף, יש להיות יצירתיים במתן הפתרונות. משרדנו אינו מסתפק באיתור הבעיות בדרך לרישום הפטנט/ הסימן מסחרי/ המדגם, אם כי במציאת פתרונות אשר ישרתו את לקוחותינו ויסללו עבורם את הדרך לרישום, תוך הגנה מיטבית וכוללת על זכויותיהם.

  קניין רוחני הנו תחום מאוד דינמי ומתפתח מיום ליום ולכן יש לתכנן את אסטרטגיית הרישום והטיפול לכל קניין רוחני בנפרד ובהתאם לייחודית ולצרכים של כל אחד בנפרד. הניסיון הרב והידע הכביר של משרד עו"ד תומר יוסף, מקנה ללקוחותיו יתרון משמעותי בבניית אסטרטגיה נכונה, שתמפה את נכסיהם ותייצר סדר עדיפויות ופעולות נכון ומסודר.

  שאלות על רישום פטנטים

  1. איך רושמים פטנט?

  רק פטנט אשר יירשם אצל רשם הפטנטים יהיה מוגן ויאפשר לבעליו למנוע מאחרים לעשות בו כל שימוש. על מנת שפטנט יירשם, ראשית עלייך להגיש בקשה לרישום פטנט. רק לאחר קבלת אישור על ידי הרשם – הפטנט יהיה רשום ומוגן על פי חוק.

  לפני תחילת הליך הבקשה לרישום פטנט, יש לבצע חיפוש מעמיק באינטרנט ולוודא שההמצאה אכן חדשה. מומלץ מאוד לבצע את החיפוש באמצעות עורך דין המתמחה ברישום פטנטים שכן, החיפוש על ידי עורך פטנטים מקצועי יהיה מקיף ומלא יותר.

  2. כמה עולה לרשום פטנט?

  על מנת להנות מהגנת מלאה על הפטנט, יש לרשום אותו בכמה מדינות וכן, העלויות משתנות מדינה למדינה.

  לכן, התשובה לשאלה תלויה בשאלה בכמה מדינות תרצה לרשום את הפטנט ולהגן עליו? באיזו מדינה הוא רלוונטי וכדאי לרשום אותו.

  קשה מאוד להעריך את העלויות באופן גורף משום שהליך רישום הפטנט מורכב משלבים רבים ולכל שלב ישנו עלות משלו.

  אם בכל זאת אשים את האצבע על סכום כללי, את עלות רישוםה פטנט נהוג להעריך ב כ-1,000$ בשנה למדינה (ושוב, תלוי בכמה שנים תרצה להגן על הפטנט).

  שוב, אמליץ ראשית על ייעוץ עם עורך דין המתמחה ברישום פטנטים על מנת שתוכל לקבל ייעוץ פרטני (המתאים לפטנט האישי שלך) על כמה שנים מומלץ לך להגן על הפטנט ובאילו מדינות כדאי לך לרשום אותו – כל זאת על מנת לחסוך בעלויות שיכולות להיות לך מיותרות.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן