ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  אודות

  משרד עורכי דין תומר יוסף הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום מימוש זכויות לנפגעי גוף, רכוש וביטוח. כמו כן, המשרד עוסק בתחום הקניין הרוחני.

  המשרד ממוקם בעיר באר שבע בבניין השיקמה בלב מרכז העשייה בעיר ועוסק בתביעות נזקי גוף , תאונות דרכים, תביעות רכוש, אובדן כושר עבודה, תביעות סיעוד ביטוח לאומי ותאונות עבודה, תביעות למשרד הביטחון וכדומה.

  כמו כן, אנחנו מעניקים ייעוץ וייצוג בכל הנוגע לתביעות ודחיות מול חברות הביטוח השונות.

  המשרד הציב לעצמו רף גבוה מאוד של מצוינות ומתחייב לספק שירות מקצועי, אמין, מהיר ואיכותי לכל לקוחותיו. לכן, אנו בוחרים לשים את הלקוח במרכז תוך מימוש מקסימלי של זכויותיו.

  המשרד חרט על דגלו את ערך המקצועיות בתחום ומסתייע בצוות רפואי קרוב אשר מלווה את התיק ואת הלקוח למן תחילתו ליווי הממשיך אף לאחר קבלת הפיצויים.

  תחומי ההתמחות שלנו

  תאונות דרכים

  רשלנות רפואית

  נזיקין, ביטוח וביטוח לאומי

  תביעות סיעוד

  קניין רוחני

  רשלנות הנדסית

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עורך דין נזיקין מומלץ

   דיני נזיקין הם אחד המרכיבים המרכזיים במשפט האזרחי. הם מקיפים את כל המקרים שבהם נגרם לאדם נזק עקב חיוב לא רצוני (בניגוד לחיובים רצוניים, שבהם עוסקים דיני החוזים). בין השאר ניתן לתבוע פיצוי בעקבות תאונת עבודה, תאונת דרכים, רשלנות רפואית, רשלנות של רשויות (למשל השארת בור במדרכה וכתוצאה מכך נפילה ופציעה מאפשרת לתבוע את הרשות המקומית), לשון הרע, מפגעי רעש, תקיפות ועוד. על-מנת לקבל את מלוא הפיצוי שמגיע לאדם, כזה שיכסה את מלוא הנזקים מכל הסוגים, חשוב למצוא עורך דין נזיקין מנוסה. דיני נזיקין הם תחום המומחיות של משרד עורכי הדין תומר יוסף, שמספק מגוון רחב של שירותים משפטיים בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

   עו"ד נזיקין

   • נזק ממוני – נזקים שיש להם תג מחיר ברור ומדויק. למשל, תשלומים עבור הוצאות רפואיות בעקבות פציעה בתאונת עבודה, או הוצאות עבור קבלת עזרה יומיומית בהתמודדות עם מוגבלות שנוצרה אחרי תאונה, וגם הפסדי שכר בשל הפגיעה בכושר העבודה של האדם.
   • נזק לא ממוני – בעבר ניתן היה לקבל פיצויים בגין נזקים ממוניים בלבד. התפתחות המשפט, ובפרט פסיקות תקדימיות, הובילו לשינוי המתבקש, וכיום ניתן לדרוש פיצויים גם בגין נזקים לא ממוניים. ביניהם: כאב, סבל, פגיעה בהנאה מהחיים וגם ירידה בתוחלת חיים.

   עורך דין לענייני נזיקין

   עורך דין נזיקין מנוסה מסייע בקבלת מלוא הפיצוי המגיע לאדם, עבור שני סוגי הנזקים הנ"ל. כך למשל על-מנת להוכיח נזק לא ממוני עקב ירידה בתוחלת החיים, נדרשת חוות דעת מומחה לגבי השפעת הפגיעה על משך החיים. באופן דומה יש לספק הוכחות לגבי כל נזק שבגינו רוצים לקבל פיצוי – הן לגבי מידת חומרת הפגיעה והן לגבי הקשר שלו לתאונת העבודה, תאונת הדרכים, הרשלנות הרפואית וכו'. הניסיון הרב שצבר עו"ד תומר יוסף בתחום מתורגם לאיסוף והשגת כל המסמכים הרפואיים שיבטיחו קבלת פיצוי הולם. בנוסף מקפידים עו"ד יוסף וצוות משרד הבוטיק שהקים בבאר שבע על מחויבות מלאה לכל לקוח – ובפרט זמינות גבוהה, מענה מפורט וסבלני לכל שאלה ויושרה מוחלטת.

   עורך דין נזיקין באר שבע

   בכל רגע ורגע עלול להיגרם לכל אחד ואחת נזק. רוב בני האדם מעדיפים להדחיק זאת, אבל זוהי עובדה. דיני נזיקין שמהווים חלק משמעותי במשפט האזרחי מאפשרים הגשת תביעה לקבלת פיצוי בגין הנזק. חשוב להדגיש שניתן לתבוע פיצוי גם בגין נזק לרכוש וגם בגין נזק לגוף, וכן בשל פגיעה נפשית. דיני הנזיקין מאפשרים גם הגשת תביעה במגוון רחב של נסיבות שגרמו לנזק – תאונת דרכים, תאונת עבודה, רשלנות, לשון הרע, מטרד זיהום, הטעיה ועוד. בכל המקרים הנ"ל מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין נזיקין באר שבע על-מנת למקסם את הסיכוי לזכות בתביעה, ובמיוחד כדאי לבחור בעו"ד תומר יוסף שדיני הנזיקין הם אחד מתחומי המומחיות העיקריים שלו.

   משרד עורך דין נזיקין באר שבע

   רשלנות רפואית – אחת הסיבות הנפוצות לנזק, הן פיזי והן נפשי, היא רשלנות רפואית. עו"ד מנוסה ידע לנסח במדויק את כתב התביעה וכן לצרף את חוות הדעת המתאימות עבור רשלנות רפואית בהריון, רשלנות רפואית בלידה, רשלנות רפואית בניתוח פלסטי, רשלנות שבאה לידי ביטוי באי אבחון מחלה קשה בזמן ובמצבים נוספים.

   נפילה במרחב הציבורי – כשאדם נפגע עקב נפילה במרחב הציבורי הוא רשאי לתבוע את הרשות המקומית, אבל לשם כך עליו להוכיח כי זו התרשלה במילוי תפקידה ואפשרה קיום מפגע בטיחותי שהוביל לנפילה. בהתאם כדאי להתנהל מול הרשות המקומית בעזרת עו"ד מומחה לדיני נזיקין.

   עורכי דין לענייני נזיקין בבאר שבע

   תאונת דרכים – במקרים אלה התביעה מוגשת כנגד חברת הביטוח הרלוונטית, ובהיעדר גוף מבטח שניתן לתבוע ממנו פיצוי – לקרנית (הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים).

   מוצר פגום – אם ליקוי מסוים במוצר גרר פגיעה באדם או ברכוש, ניתן לתבוע את היצרן או היבואן. ליצרנים וליבואנים ישנן הגנות שונות מכוח החוק, ולכן רצוי להיעזר בעו"ד בקיא.

   עורך דין דיני נזיקין באר שבע

   השירות שמספק עורך דין נזיקין באר שבע עשוי להיות חבל הצלה של ממש למי שנפגע או נפגעה מכל סיבה שהיא. עו"ד תומר יוסף ומשרד הבוטיק שהקים בבאר שבע מודעים לחשיבות העצומה של השירות, ועל כן מקפידים על טיפול מסור בכל תיק, קשב סבלני ללקוח, זמינות מרבית ותשומת לב מלאה לכל פרט שעשוי להיות רלוונטי לתביעה.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן